isimak-anasayfa
isimak-hakkımızda
isimak-uygulamalarımız
isimak-hakkımızda
isimak-hakkımızda
isimak-hakkımızda
isimak.com.tr

ISIMAK Sıcak Hava Cihazları >


Isımak sıcak hava cihazları GP serisi, LPG yakıtlı
GP serisi, LPG yakıtlı
Isımak GP serisi sıcak hava cihazları, LPG / propan yakıtlı, direkt ateşlemeli, sıcak yanma gazlarını da ısıttığı hava ile birlikte veren, %100 ısıl verimle çalışan, yüksek sıcaklıkta hava çıkışına sahip çok ekonomik seyyar ısıtıcılardır. GP 45 modeli tutamaç ve üzerine monte edildiği hava yönlendirici şasesi ile, GP 90 modeli tutamaç ve tekerlekli/askılı oluşu ile pratik ve kullanışlıdır. Çoğunlukla açık alanlarda, iyi havalandırılan kapalı ve yarı kapalı mekanlarda, ısıtma ve kurutma amaçlı kullanılır. Cihazlarla birlikte verilen kademesiz gaz regülatörü üzerinde gaz akışını ayarlayarak, istediğiniz kapasitede çalışmasına imkan verir. Hızlı ve etkili bir ısıtma için cihazın fişini 220V bir prize bağlamak, gaz hortumu ucundaki regülatörü gaz tüpüne bağlamak ve açma düğmesine basmak cihazın devreye girerek anında yüksek sıcaklıkta hava üretmesi için kafidir. GP 45 modeli manuel kontrol edilirken, GP 90 modeli ortam termostatı bağlamaya müsait, otomatik ateşleme özelliğine sahiptir.

Isımak sıcak hava cihazları Motorin EC serisi, bacalı
EC serisi, bacalı
Isımak EC serisi sıcak hava cihazları, küçük ve büyük mekanların kolay ekonomik ve hızlı ısıtılması için çok uygun, son teknoloji ürünü ısıtıcılardır. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekli sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Fişi 220V topraklı bir prize bağlanır, yakıt deposuna motorin doldurulur, eksoz gazlarını dışarı atmak için baca boruları bağlanır, ısıtıcı yönü ısıtmak istenen yöne çevrilir ve açma düğmesine basılır. Cihaz kısa sürede ortamı ısıtır. Isımak EC serisi ısıtıcılar endirekt ısıtıcılardır, yanma sonucu oluşan baca gazlarını egsoz yoluyla dışarı atarken, ortama üflediği sıcak havadan ayrıştırır. Sulu ısıtma sistemlerindeki kireçlenme, tıkanma, su akıtma gibi problemleri yoktur, boru tesisatı yapılması gerektirmez, güçlü fanı sayesinde havayı sirküle ettirerek ısı dağıtımını daha kolay yapar.
GE serisi, bacasız
Isımak GE serisi sıcak hava cihazları direkt ateşlemeli, sıcak yanma gazlarını da ısıttığı hava ile birlikte veren, %100 ısıl verimle çalışan, yüksek sıcaklıkta hava çıkışına sahip seyyar ısıtıcılardır. Çoğunlukla kurutma, donmaya karşı koruma, ısıtma, ön ısıtma gibi amaçlara en iyi şekilde hizmet ederler. Şantiye çalışanları, sera sahipleri soğuklar aniden bastırdığında GE serisi cihazların değerini iyi bilirler. Geniş yakıt deposu hacmi uzun süre ikmal yapmadan kesintisiz çalışmaya imkan sağlar. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekli sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Bacaya bağımlı olmaması sayesinde hareket kabiliyeti çok daha fazladır. Cihazın fişi 220V topraklı bir prize bağlanır, yakıt deposuna motorin doldurulur, açma düğmesine basılarak sıcaklık istenen yerde çalıştırılır.
DG Serisi / Atmosferik brülörlü hermetik, gaz yakıtlı
DG Serisi / Atmosferik brülörlü hermetik, gaz yakıtlı
Isımak DG serisi sıcak hava cihazları doğalgaz veya LPG / propan yakabilen, endirekt ateşlemeli, duvara yada tavana asılabilen, atmosferik brülörlü hermetik tip ısıtıcılardır. Hermetik olması nedeniyle yanma gazlarını kısa mesafeden eksoz yoluyla dışarı atar, yanma havasını ise içeriden ya da dışarıdan alabilir. Kısa mesafeden baca gazlarının tahliyesi baca borularıyla ilgili maliyeti minimuma indirir. Isıtıcı, ısıtacağı ortama konulur, gaz, baca ve elektrik bağlantısı yapıldıktan sonra düğmeye basarak çalıştırılır. Isıtacağı ortamdan aldığı havayı yüksek verimli eşanjöründen geçirerek sirküle ettirir, ısıtma çok verimli ve konforlu olarak kısa sürede gerçekleşir.
Isımak sıcak hava cihazları / EL Serisi Elektrikli
EL Serisi Elektrikli
Isımak EL serisi sıcak hava cihazları, elektrikli, %100 ısıl verimle çalışan, fanlı seyyar ısıtıcılardır. Tutamaç veya üzerine monte edildiği hava yönlendirici şasesi ile çok pratik ve kullanışlıdır. Tükettiği enerjinin tamamını ısı enerjisine çevirir. Ticari ve endüstriyel kullanıma uygundur. Yakıt ikmali gerektirmez, sadece elektrik ile çalışır. Özellikle baca gazı çıkış imkanı olmayan, gaz veya sıvı yakıt ikmali problem olan yerlerin ısıtılmasında etkili bir çözüm olmaktadır. Sessiz yapısı ve standart ortam termostadı ile küçük büyük bütün işletmeler, ofisler, mağazalar, showroomlar, şantiyeler, boya-badana-cila-epoksi kurutma işleri, tersaneler, yat imalathaneleri, atölyeler, imalathaneler, çadırlar, çeşitli sosyal organizasyonlarda, istenilen her yerde hızlı ve etkin bir ısıtma çözümüdür.


isimak.com.tr


Copyright ©2009 Isımak ltd.
Designed by epozitif